طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی – وب سایت یک ابزار قدرتمد برای بازاریابی و معرفی کسب و کار و خدمات کارفرمایان به کاربران می باشد که از آن برای توسعه و ترویج کسب وکار خود استفاده می کنند. تمامی شرکت ها و موسسات می توانند رزومه ی شخصی ، شرکت و برندشان را بدون محدودیت مکانی و زمانی با داشتن یک سایت شرکتی حرفه ای معرفی کنند

امروزه با گسترش حضور کاربران در فضای مجازی ، فعالیت شرکت ها در اینترنت بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته و لازمه ی این حضور قدرتمند که مهمترین گام در برندینگ آنلاین برای شرکت هاست طراحی سایت شرکتی است.

 

با سایت شرکتی برند سازی کنید

هرشرکت یا کسب وکاری محصول و یا خدمات متناسب با حوزه ی کسب کار خود را دارد، لذا برای معرفی و شناساندن این محصولات نیاز به بستری برای تبلیغات و جذب مشتری می باشد که فضای مجازی این امر را برای شرکت ها فراهم کرده است. از این رو داشتن یک سایت شرکتی میتواند بعنوان نماینده شما و معرف محصولات و خدمات شرکت شما در فضای وب باشد.

 

تحول در کسب وکار با طراحی سایت شرکتی

شرکت های معتبر امروزه با طراحی سایت شرکتی محصول وخدمات خود را فراتر از منطقه خود به جامعه معرفی کرده و با این کار اقدام به افزایش فروش و برندسازی شرکت خود می کنند. داشتن یک وبسایت شرکتی کاربرپسند متناسب با کسب و کار قطعا مورد توجه کاربران قرار خواهد گرفت.

زمانیکه یک شرکت اقدام به معرفی خدمات و محصولات خود از طریق یک وبسایت مناسب میکند، بازدیدکنندگان زیادی را جذب سایت کرده و با خدمات خود آشنا می کند و آنها را به مشتری تبدیل میکند.

درنهایت حضور در فضای گسترده وب موجب افزایش فروش شما خواهد شد. زیرا اینترنت اولین مکانی است که کاربران به دنبال شرکت شما خواهند بود و موجب شکل گیری ارتباط مستقیمی میان صاحبان کسب و کار و مشتریان می گردد.

اگر رقبای شما نتوانند از این فضا نهایت استفاده را ببرند شما به راحتی در کسب وکار خود از رقبا پیشی گرفته اید.

 

تاثیر طراحی سایت شرکتی بر تصمیم گیری خرید مشتریان

تحقیقات نشان می دهند که کاربران قبل از اینکه بخواهند محصولی را خرید کنند ابتدا قبل از خرید اطلاعات خود را در اینترنت جستوجو کرده و اگر برند خاصی مدنطرشان باشد ابتدا از سایت شرکتی آن برند بازدید کرده و اطلاعات لازم را جمع آوری می کنند.

کاربران این اقدامات را برای اینکه خرید موفق تری داشته باشند انجام می دهند. در نتیجه طراحی یک سایت شرکتی می تواند ویژگی محصولات و خدمات شما را به تصویر بکشد و مشتریان بسیاری را حذب کند.

 

استفاده از عکس وتصاویر درطراحی سایت شرکتی

ایجاد گالری تصاویر در سایت شرکتی باعث می شود تا یک دید اولیه در مشتری ایجاد شود.

مشتری قبل از ورود به شرکت یا محل کار بتواند تصویری از پرسنل و یا فعالیت روزمره داشته باشد.

چراکه این دید باعث نزدیکی کاربران به شما و اعتماد بیشتر میشود.

 

UI  و UX در طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی باید به گونه ای باشد که وقتی کاربری واردسایت شد از رابط کاربری و تجربه کاربری سایت شرکتی شما بتواند نوع فعالیت شما را تشخیص دهد.

اگر کاربری در لحظه ورود به سایت شما نتواند ارتباط لازم با سایت را برقرار کند، مسلما سایت شما در جذب کاربر ناکام بوده و کسب و کار شما با شکست روبه رو خواهد شد.

 

طراحی سایت شرکتی باید ریسپانسیو باشد

وبسایت شما باید ریسپانسیو باشد یعنی به گونه ای طراحی شده باشد که در تمامی دیوایس ها و سایز های مختلف صفحه نمایش درحدقابل قبولی نمایش داده شده باشد تا کاربران بدون کوچکترین مشکلی از امکانات سایت استفاده لازم را ببرند.

 

بهینه سازی و سئو سایت شرکتی در موتورهای جستجو

لزوما طراحی یک سایت شرکتی بدون جذب مشتری نمیتواند موفقیت را برای شما به ارمغان بیاورد. بازدید بالا برای یک سایت نیازمند این است که برای موتورهای جستجو بهینه باشد و درنتایج جستجوی کاربران رتبه بالایی داشته باشد تا بتواند درصد بیشتری از کاربران مشتاق را تبدیل به مشتری کند.

 

ویژگی مخصوص سایت شرکتی

طراحی صفحات اختصاصی

برای معرفی محصول وخدمات خود باید صفحات متناسب با همان محصول و خدمات پیاده سازی گردد.
از این طریق میتوانید کاربرانی زیادی را جذب و به هدفتان نزدیک شوید.

طراحی صفحات تماس با ما

در طراحی سایت شرکتی مهمترین اقدام برای برقراری ارتباط با کاربران ایجاد صفحه تماس با ماست.

در طراحی این گونه از صفحات باید ظرافت بالایی را به خرج داد تا درصد بالای از مخاطبان با شما ارتباط برقرار کنند.

شبکه های اجتماعی

یکی از راه های جذب مخاطب برای وبسایت شرکتی جذب مخاطب ازطریق شبکه های اجتماعی می باشد. اما فعالیت در شبکه های مجازی باید براساس اصول خاصی انجام شود بدین طریق که سیستم اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی درسایت ایجاد شوند تا مطالب و پست هایی جذاب در اختیار کاربران قرار بگیرد.

روانشناسی رنگ‌ها و جذابیت‌های بصری

برای استفاده از رنگ‌ها در دنیای آنلاین نیازمند دانش روانشناسی رنگ‌ها به گونه ای که هررنگی که برای هر المان استفاده می شود باید مطابق با نیاز مخاطبان باشد. تمام این روش‌ها که پیاده سازی می‌شود برای جذب مخاطبان هست، تا بتوانیم یک برند عالی در ذهنشان ثبت کنیم.

اشتراک گذاری ویدئو

قابلیت ایجاد ویدئو به منظور معرفی محصول یا خدمتتان خواهد بود. چنین امکانی را می‌توان در سایت های شرکتی قرار دهیم تا براحتی برندمان را به بازدیدکنندگان نشان دهیم.